دوره های قرآنی حدیثی اداره قرآن و حدیث پاییز 1400

برای ثبت نام به نکات زیر توجه کنید:
  1. با توجه به ضرورت رعایت نکات بهداشتی، تمامی دوره های اداره قرآن و حدیث در ترم پاییز بصورت مجازی و آن لاین در بستر سایت جامعه الزهرا سلام الله علیها برگزار خواهد شد. بنابراین طلاب داوطلب شرکت در دوره ها باید دارای کدتحصیلی جامعه الزهرا سلام الله علیها باشند.
  2. هزینه اعلام شده برای شرکت در دوره ها حق ثبت نام بوده و قابل عودت نیست. بنابراین لازم است طلاب پیش از ثبت نام با هماهنگی برنامه های تحصیلی و شخصی، برای شرکت در دوره تصمیم قطعی بگیرند.
  3. گواهی نامه دوره ها تنها به دوره های تخصصی تعلق می گیرد و مشروط به حضور منظم و قبولی در آزمون پایان دوره های مذکور است.
  4. دوره های عمومی با هدف ارتقاء دانش و مهارت برگزار می شود و به شرکت کنندگان آن گواهینامه ای تعلق نمی گیرد.
  5. از آنجاکه دوره ها بصورت مجازی و آن لاین برگزار می شود، لازم است طلاب پیش از ثبت نام امکانات لازم جهت ورود به دوره و اتصال به کلاس را فراهم نمایند. نصب برنامه Adobe Connect و ملزومات آن
  6. غیبت بیش از سه جلسه -همچنین تاخیر بیش از 10 دقیقه در ورود و تعجیل بیش از 10 دقیقه در خروج– در تمامی دوره ها مد نظر بوده و در دوره های تخصصی باعث عدم تعلق گواهی نامه خواهد شد.
  7. دوره ها به شرط به نصاب رسیدن شرکت کنندگان آن دوره تشکیل می شود و طی تماس تلفنی به داوطلبان اعلام خواهد شد. (در صورت عدم تشکیل کلاس هزینه ها عودت داده خواهد شد.)
  8. شروع دوره ها از 17 مهر و پایان آن 30 آذر 1400 خواهد بود.
  9. جهت کسب اطلاعات بیشتر از ساعت 8 تا 12 با شماره های 32112436 و 32112088 و 32112548 تماس حاصل فرمایید.
  10. برای تبت نام حتما از مرورگر موزیلا و فایرفاکس استفاده نمایید.